הרצאות אודות עיצוב וסטיילינג

עיצוב פנים

מיכל אגם אליסון מעבירה הרצאות חווייתיות, אישיות וייחודיות, הלוקחות אותנו למסע בעולם העיצוב והסטיילינג. ההרצאות מלוות במצגת ובעצות שימושיות, ומועברות כאירוע בפני עצמו או בשילוב עם פעילויות נוספות. הן מתאימות לאירועים מכל סדר גודל החל מקהל משתתפים קטן ואינטימי ועד לקהלים גדולים, ופתוחות בפני בעלי עניין בתחומי עיצוב ולייף סטייל, מוסדות אקדמיים, בתי מלון, מפגשי נשים, מעצבים ואדריכלים.

להכיר את עולם העצוב מזווית אחרת
הרצאותיה של מיכל אגם אליסון נובעות מתוך רצון לספק לציבור הכללי והמקצועי ידע מעשי ועדכני אודות עולם העיצוב והסטיילינג, ולהניעו לקראת שינוי בבית בעזרת חפצים וצבע. מדובר בשינוי המגיע לא רק מתוך תפיסה ויזואלית אלא על ידי שיתוף כל החושים. כך לדוגמא, עיצוב הבית מושפע גם מאיכויות של חוש השמיעה שיש לקחת בחשבון בעת תכנון האקוסטיקה של המבנה, וניתן לשפרו על ידי הכרת דרכים להפחתת רעש וליצירת צלילים נעימים.

השפעת העיצוב על עולמנו הפנימי
ההרצאות עוסקות גם בקשר הישיר שבין בחירות עיצוביות לבין ההרגשה הפנימית של כל אחד מאיתנו. זוהי השפעה המתחוללת לאורך כל שעות היום בחיינו האישיים והמקצועיים, ומקורה באופן ארגון וסידור החלל. על מנת לספק מענה הולם לתחומים אלו יש לתת את הדעת על עיצוב וארגון שמקיפים את כל החושים, אותם ניתן ליישם בעזרת אמצעים וכלים מגוונים.

פרטים נוספים
אנשים המתעניינים בעיצוב ולייף סטייל ורוצים לדעת עוד על ההרצאות, מוזמנים ליצור קשר עם מיכל אגם אליסון.