סטיילינג

סטיילינג

מיכל אגם אליסון מתמחה בתכנון, עיצוב, רכישה, סידור וארגון של חללים פנימיים, מתוך שאיפה לספק פתרונות פרקטיים ואסתטיים אשר יעניקו ללקוח תחושה של בית.  מאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, וכן ניסיון עשיר בעיצוב ותכנון סטיילינג איכותי לבתי יוקרה.

הליך סטיילינג
סטיילינג הינו הליך מקצועי ואישי, המורכב ממספר שלבים בסיסיים:

  • פגישה אישית ראשונית בבית הלקוח במהלכה מתבררים צרכיו והעדפותיו, וכן נבחנת יכולת שיתוף הפעולה בין הצדדים. בעקבותיה נקבעות תוכנית העבודה והצעת המחיר.
  • בניית קונספט עיצובי על כל פרטיו השונים ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח, כולל בחירת צבעים לקירות ומוצרי הבית.
  • רכישתם של מוצרי הבית השונים עם או ללא ליווי הלקוח, וזאת ממגוון חנויות וספקים לרבות חנויות מיוחדות ונגריות בוטיק.
  • העמדת והצבת מוצרים, חפצים וריהוט בחלל הבית.

גישת התכנון והעיצוב של מיכל אגם אליסון
שירותי הסטיילינג של מיכל אגם אליסון מבוססים על יצירת ארגון וסדר בבית, בדגש על הפרטים הקטנים וגילוי היופי המיוחד שבכל פרט ופרט, וכמובן הקשבה לצרכי והעדפות הלקוח. הארגון והסדר באים לידי ביטוי בפתרונות אחסון מתקדמים, וביצירת חללים הרמוניים בעלי קו נקי, אחיד, פשוט ומדויק. בתוך כך משולבות נגיעות של צבע ואמירה אישית מצד בעלי הבית, המבוססת על תפיסת עולמם הייחודית.

שירותי קניינות מקיפים ומלאים
מיכל אגם אליסון מלווה את לקוחותיה גם בבחירת ורכישת מוצרים לבית מחנויות ומספקים איכותיים שונים. המדובר במוצרים כגון ריהוט, מוצרי חשמל, גופי תאורה ועוד מגוון חפצי עיצוב שונים. כמו כן, עבור לקוחות שאין באפשרותם להתלוות לרכישה, מיכל מבצעת את הרכישות באופן עצמאי כאשר הלקוח זוכה לראות מוצרים מועדפים באמצעות תמונות שהיא שולחת אליו. בנוסף, שירותיה כוללים גם ליווי לקוחות בבחירת חפצים בחו"ל לצורך הבאת מוצרים ייחודיים ממקומות שונים ברחבי העולם. 

למידע נוסף ולקביעת פגישה
אם ברצונכם לדעת עוד על עבודתה הייחודית ושירותי הסטיילינג של מיכל אגם אליסון, הינכם מוזמנים ליצור עימה קשר לקביעת פגישה ראשונית בביתכם.