סטילינג ללקוחות פרטים ואדריכלים

סטילינג ללקוחות פרטים ואדריכלים

ליווי סטיילינג לאדריכלים ומעצבי פנים

שמי מיכל אגם אליסון ואני מעצבת פנים בעלת התמחות וניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הלבשת בתים, עם פרויקטים רבים שבוצעו בשיתוף עם אדריכלים ומעצבי פנים. כמו כן, מאחורי שורה ארוכה של לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, וניסיון עשיר בעיצוב ותכנון סטיילינג איכותי עבור בתי יוקרה.

להביא לידי ביטוי את ערכה של הלבשה משלימה

לאור ניסיוני הרב אני יודעת ומבינה את הערך של הלבשה משלימה לבית, המעניקה מרחב נעים, יפה ומזמין לשנים רבות. זהו מרחב הרמוני, מאורגן ומסודר, בעל קו מדויק, נקי ואחיד, השם דגש על היופי שבפרטים הקטנים וזאת כמובן בהתאמה להעדפות וצרכי הלקוח. ההלבשה מספקת מענה פרקטי ואסטתי ללקוחותיך שנכנסים לבית מאובזר בחפצים, טקסטיל וריהוט. לעיתים המענה מיועד גם לצרכי צילומים מקצועיים ונראות בסוף הפרויקט, התורמים לשדרוגו במדיות השונות.

תהליך סטיילינג מושקע, מקצועי ואישי

מרגש אותי להיכנס לבתים חדשים ולהוסיף להם את הפרטים הקטנים שיוצרים בית מושלם. חיבור נכון בין החפצים האישיים שהלקוח הביא עמו והחפצים החדשים שנקנו בזמן הבניה, יכולים להביא את הסיפור השלם.

לכן, עבורי סטיילינג הינו תהליך מקצועי ואישי שאני מקיימת עם לקוחותיכם, לקראת סוף תהליך העיצוב שלכם. ההליך מתחיל בפגישה אישית בבית הלקוח לבירור צרכים והעדפות וממשיך בניית קונספט עיצובי על פרטיו השונים, כולל בחירת מוצרי הבית, ולשביעות רצונם המלאה של האדריכל והלקוח. בהמשך, בתיאום עמך ועם הלקוח אני מספקת שירותי קניינות מקיפים ומלאים של פריטים משלימים לבית, הנרכשים עם או ללא ליווי הלקוח ממגוון חנויות וספקים, לרבות חנויות מיוחדות ונגריות בוטיק. את הפריטים הללו בשילוב חפצי הלקוח הקיימים, אני מסדרת בנישות ובמדפים פתוחים או מוסיפה פריטי נוי על שולחנות ושידות.

למידע נוסף וקביעת פגישה

אם ברצונך לדעת עוד על עבודתי ושירותי הסטיילינג שלי, הינך מוזמן ליצור עימי קשר לקביעת פגישה ראשונית.